17 juni; Willeke Smits neemt afscheid.

Niet alleen hadden we in Willeke Smits een uitstekende organist, maar ook een heel goede cantor. En een belangrijke initiator voor allerlei muzikale activiteiten in de Tuindorpkerk. Dit is niet onopgemerkt gebleven. Ook niet in de Hooglandse Kerk in Leiden, want daar is zij per 1 augustus benoemd tot organist.      http://www.orgelnieuws.nl/willeke-smits-wordt-organist-hooglandse-kerk-leiden/

Dat is een stap waarmee iedereen haar terecht kan feliciteren.

Op 10 juni, 15:00 schittert ze nog in de Tuindorpkerk: https://willekesmits.nl/home/concertagenda/

Gedurende zeventien jaar heeft Willeke veel voor de Tuindorpkerk betekend. Dat had van ons nog veel langer mogen duren, maar deze stap is haar van harte gegund.

Na 17 juni zal zij nog wel een paar keer achter het orgel te zien zijn, maar voor het officiële afscheid is gekozen voor deze zondag, ook al omdat dat voor de laatste keer de cantorij onder haar leiding mag zijn.

Ook haar man, Harry den Hertog, zal afscheid nemen. Hij was al die tijd ook bij onze kerk betrokken, als lid van de Orgelcommissie, als hulp koster, als een van de initiatiefnemers van de reis naar Iona vorig jaar.